Як генерують ідеї винахідники-тінейджери?

У Львові відбулась Всеукраїнська конференція унікальних тінейджерів «Завтра 2037» за участю LOGOS KIDS ACADEMY. Викладачі курсів програмування для дітей IT-академії LOGOS «занурювали» тінейджерів у світ віртуальної реальності.

Дивіться відео-звіт про юних винахідників та їхні винаходи, а також чому так важливо вже сьогодні долучати дітей до світу ІТ.

 

По-іншому: мислять, мріють та генерують ідеї. Саме так можна описати покоління сучасних тінейджерів, які зібрались на Всеукраїнській конференції «Завтра 2037». Тут говорили куди рухається світ і чого очікувати в 2037 році, знайомились з юними винахідниками та їхніми винаходами.

Розумні, креативні, відкриті  вони придумують речі, значення яких важко оцінити сьогодні.  І все тому, що вони живуть у завтра і мислять майбутнім.

Долучилась до свята знань та технологій й ІТ-академія LOGOS.

KIDS ACADEMY подарувала підліткам незабутні враження від перебування у віртуальній реальності. Діти мали змогу спробувати себе у ролі героїв комп’ютерних ігор та побачити як створюється ІТ-продукт.

Інвестуйте у навчання своїй дітей: інтелект – найбільше багатство майбутнього!

Реєструйте своїх дітей на курс програмування, робототехніки чи веб-дизайну, допоможіть їм йти у ногу з часом та в 2037 році бути розумними, успішними та потрібними!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

 

Записатися

 


×
Записатися

 ×