Покоління Z: чому міленіали вже нікого не дивують і чого навчати своїх дітей

Про теорію поколінь

Теорію було розроблено у 1991 році Нілом Хоувом та Уільямом Штраусом. Вона описує цикли поколінь у США, але наразі цю теорію застосовують в усьому світі.

Покоління – це сукупність людей, що народжуються в певний період часу. Ви ймовірно знаєте про міленіалів і покоління Х. Наймолодшим поколінням наразі вважаються центеніали.

Хто такі центеніали?

Центеніали – покоління Z – народились пізніше за Інтернет, вони не бачать свого життя без нього. Центеніал звик до інтернету  і завжди обере спілкування в мережі – в месенджерах. Дзвінок або зустріч можуть бути навіть стресом.

Є також теорія, що центеніали інтуїтивно краще обирають контент для соціальних мереж (ця інформація знадобиться нам трохи пізніше).

Характерні риси центеніалів

Центеніали навчаються по-іншому. Їхній підхід – інтердісциплінарний, перетин багатьох предметів. На додаток, центеніали розуміють важливіть soft skills у майбутньому.

Оскільки представнику покоління Z важко зосередитись (нагадаємо, він звик до інтернету, сповіщень на смартфоні і постійного інфопотоку), вони часто обирають мультитаскінг – виконують кілька завдань водночас, перемикаючи увагу. Але, як правило, рішення приймають виважені і остаточні, до закритих питань більше не повертаються.

Які курси підійдуть центеніалам?

Ми виклали основні риси покоління Z. Зважаючи на це, оберемо декілька курсів IT-академії Logos у Львові, що підійдуть саме центеніалам.

web1

Курс верстки, веб-дизайну

Оскільки центеніал не любить надовго зосереджуватись на тексті, він віддасть перевагу інфографіці і, відповідно, зацікавиться процесом її створення. Те ж саме зі сторінками сайтів – перфекціоністичний центеніал завжди знає, як краще.

monitor-graphs-128

Курси SEO

Оптимізація сайтів – достатньо креативна галузь, оскільки для кожного сайту стратегія є певною мірою унікальною. Тут центеніал реалізує свої навички генерування ідей, формування планів, поетапної роботи з різноманітними «частинами» сайту, буде поруч із тим, що, як ми вже зазначали, інтуїтивно відчуває, – соцмережами.

check

Курси тестування

Незважаючи на те, що центеніалу може бути важко зосередитись на одноманітній роботі, ми говорили про його серйозність у прийнятті рішень і «закритті» питань. Тому тут можна бути певним – неякісний продукт центеніал не віддасть у продакшн. Ми згадували, що вони схильні до перфекціонізму?

gamecontroller-128

Курси Game development

Це одна з найсучасніших спеціальностей, робота-гра, робота-задоволення для центеніала. Неважливо, якою саме частиною розробки він займатиметься, бути частиною саме такої системи і бачити саме такий результат своєї роботи має бути справжнім катарсисом для центеніала.

Наостанок зазначимо ось що: за статистикою, більше 70% представників покоління Z розмірковують про підприємництво і власну справу. Тому можете бути певні, що ці діти пройдуть курс до кінця, адже вони розуміють важливість важкої щоденної роботи, і зроблять все, щоб стати кращими.

Записатися

 


×
Записатися

 ×