Мозок, як і тіло, потрібно тренувати

Усім давно відоме прислів’я: “В здоровому тілі – здоровий дух!”. Особливо це стосується дітей, які активно розвиваються, а фізкультура і спорт допоможуть тримати в тонусі та гармонійно розвивати їхнє тіло. Без заперечень, користь фізичних навантажень давно доведена і не потребує додаткових пояснень. Проте, окрім фізичного розвитку не менш важлива і ”фізкультура ”для мозку, щоб сформувати самостійну, впевнену та розумну людину, яка вміє правильно думати, аналізувати, робити висновки та приймати самостійні рішення. Впевнені, що кожен з батьків хотів би бачити свою дитину саме такою.

Шкільна програма звичайно ж передбачає весь комплекс навантажень, як фізичні так і розумові, але практично кожні батьки хочуть дати свої дитині більше. Саме тому, шукають додатково секції, гуртки, приватні навчання музики, іноземної мови тощо. І це на нашу думку – правильно! Правильно тому, що як і дорослі так і діти з часом привикають до навантаження і їхній розвиток дещо сповільнюється. Так би мовити, ми попадаємо в зону комфорту. Звичайно, якщо дорослим інколи дуже важливо побути в стресовій ситуації, яка допоможе їм активніше діяти в тій чи іншій ситуації, тим самим заставити активніше працювати свій мозок, то для дітей підхід має бути кардинально інший. Дітей потрібно зацікавити, щоб вони самі тягнули вас за руку на гурток, а не через сльози йшли за вами.

Крилата народна фраза: ”Не всім дано ж бути програмістами!”. Так, звісно, далеко не у всіх математичний склад розуму чи здібності з самого дитинства. Але, якщо з дитинства тренувати свій мозок думати в потрібному напрямку, результат може бути приємно несподіваний як для вас так і для дитини. Тим більше, що сьогодні стільки цікавих напрямків є для дітей, де вони можуть створювати анімації та мультфільми, ігри та сайти, програмувати дії роботів, створювати власні додатки для смартфонів та багато іншого. Талановитими не народжуються, талановитими стають.

Отож, якщо ви також вважаєте світ інформаційних технологій цікавим та корисним, заохочуйте свої дітей уже змалку та радійте разом з ними їхнім професійним успіхам.

Записатися

 


×
Записатися

 ×