Logos Kids Academy пропонує розважитись та відпочити разом з нашими партнерами Дитяча Планета

Logos Kids Academy турбується про своїх учнів та пропонує після активного та насиченого навчання у нас, розважитись та відпочити разом з нашими партнерами Дитяча Планета.

🍬🍰Дитяча Планета запрошує Вас відсвяткувати цей щасливий день у дитячому парку святкуваннь днів народжень “Дитяча Планета”🍬🍰
🎁Іменинники, що святкують свій День Народження у Дитячій Планеті отримують:
– Казкову тематичну кімнатку для Вашого свята
– Сертифікат на одне безкоштовне відвідування протягом одного місяця
– Клубну картку іменинника, що включає в себе 12 безкоштовних відвідувань протягом року (в останній Четвер кожного місяця – на День Іменинника)
– Урочисте привітання на сцені від аніматора Дитячої Планети
– Почесну медальку іменинника Дитячої Планети
– Диплом Іменинника
– Брендований сувенір від Дитячої Планети, або інший подарунок
– Подарунок від партнера
– Безкоштовні фото з Вашого свята, що будуть надіслані на Вашу електронну адресу протягом 2-х днів з моменту святкування
Також розважити Вас може:
🎀Лазертаг – захоплююча спортивна гра нового покоління
🎀Мотузковий парк – комплекс перешкод, де дитина зможе весело та безпечно випробувати свої сили
🎀Батутна арена
🎀Поролонова яма
🎀Ігрові автомати
🎀Ігрова зона для малюків з великою кількістю гірок, лабіринтами і басейном, наповненим різнокольоровими кульками
🌺Також для Вас працює:
– Піцерія
– Кафе
– Власна кондитерська
– Європейська, японська, українська кухні.

Дитяча Планета- дитячий парк святкування днів народжень пропонує Вам чудову можливість активно відпочити і зробити свято вашим дітям!

Дитина – це велика вiдповiдальнiсть та клопiтна пiдготовка цiкавого й корисного дозвiлля для неї. Всi батьки хочуть i самi вiдпочити, i дитинi органiзувати цiкавий день. Саме на цьому i спецiалiзується мережа паркiв святкування днiв народження “Дитяча Планета”.

Мережа налiчує 13 паркiв по всiй Українi та є орiєнтиром у дитячiй розважальнiй сферi. Для прикладу та аналізу пропонуємо парк в місті Лева, що знаходиться за адресою Газова 30 А. Мережа спецiалiзується саме на святкуваннi днiв народження, проте не забуває i про звичайне дозвiлля для дiток.

Зонування: Великим плюсом паркiв “Дитячої Планети” є вiкове зонування територiї та забавок. Тобто цiкаве для себе знайде i малеча вiд 1,5 року, i 13-рiчна дитина.

Малятка до трьох рочкiв потребують окремих забавок, бо сприймають усе навкруги як уперше. “Дитяча Планета” знає про це та має що запропонувати маленьким розвiдникам: басейн з кульками; ляльки з вiзочком, що допомагають дiткам вчитися мiцно триматися на нiжках; лабiринт з маленькою гiркою; вiзки, пуфики, вiслючки гумовi допомагають малечi стрибати по всiй територiї парку; вiдомi на весь свiт столи лего – для дрiбної моторики та малюнок пiском, що допомагає дiткам вивчати кольори i також розвиває дрiбну моторику рук.

Для дiтей вiд семи рокiв на територiї парку є мотузковий парк, що допоможе випробувати смiливiсть та силу, батути, на яких, якщо мають бажання, можуть пострибати й дорослi, лазертаг – спортивна гра, що дає змогу поринути у свiт ультрафiолету та космiчного змагання. Гра безпечна, адже дiти стрiляють лазерами, якi зовсiм не шкiдливi. Грати одночасно можуть до 12 осiб.

Для дорослих є м’якi крiсла-мiшки, щоб пильнувати дiтей було м’якше. Також у парку працює ресторан, де батьки можуть перекусити разом iз дiтьми.

Творчий розвиток:

У парку дiє окрема зона творчих майтер-класiв – аквагрим, малюнок пiском, виготовлення воскової руки або свiчки, вироблення обручiв, розмальовування гiпсових фiгур. Спектр цiкавинок доповнюють кулiнарнi майстер-класи: приготування пiци, карамельки, зефiру в шоколадi та пряникiв. У висновку можна сказати, що ваша творча дитина зможе себе спробувати в багатьох професiях лише на територiї “Дитячої Планети”.

Для мам:

У мамусь є чарiвна можливiсть зайнятися фiтнесом на батутах та полiпшити своє здоров’я, одночасно вiдпочиваючи з дитиною. Також є послуга бейбi-нянi, коли ви можете спокiйно пiти купити собi сукню, не переживаючи за дозвiлля малечi.

У пiдсумку хотiлося б сказати, що парки на кшталт “Дитячої Планети” – дiєвий та справжнiй приклад вiдпочинку i дитини, i дорослого. Коли ви можете поєднати i творчий, i фiзичний розвиток дитини, проводячи спiльно дозвiлля.

Записатися

 


×
Записатися

 ×