Logos Kids Academy: навчання для дітей із користю та задоволенням

Вам важко мотивувати свою дитину до навчання? Переживаєте за її успішність? Сучасні батьки шукають сучасне вирішення таких проблем, а просунуті компанії пропонують їх.

Logos Kids Academy запускає цікавий проект для дітей. Вони зможуть дізнатися, як працювати з графічним дизайном, офісними програмами, робототехнікою. Малеча вчитиме англійську, дізнається основи користування ПК, почне опановувати програмування, а також навчиться створювати сайти, ігри та навіть мультфільми.

І це далеко не все, що може опанувати малеча. Більше того, Logos Kids Academy вміє заохочувати до навчання: найкращі учні отримуватимуть стипендії.

Що таке Logos KIDS Academy і чим вона може бути цікава

Logos KIDS Academy – це іноваційний навчальний заклад для талановитих дітей. Його мета – розвинути сучасні навики та надати цінні знання в інформаційному суспільстві. Також академія прагне сформувати з дитини впевнену та мотивовану особистість.

Під час навчання діти зможуть отримати новітні знання, пов’язані з комп’ютерами,  розвинути презентаційні та комунікативні навички. Команда спеціалістів створює неординарне інтелектуальне середовище, яке мотивує до навчання. В таких умовах діти не тільки з легкістю засвоюють корисний матеріал, але і цікаво проводять час із однодумцями.

Дізнайтеся детальніше про курси:

Навчальний процес буде проходити у класі підвищеної безпеки. На учнів також чекає зручний трансфер до навчального закладу з охороною від дверей до дверей. Завдяки цьому батьки не будуть перейматися за свою дитину та зможуть зекономити свій час.

Кожен навчальний модуль завершується певним проектом. В групи будуть відібрані лише найбільш здібні та вмотивовані.

Є багато бонусів і для батьків, наприклад, вони зможуть отримувати щомісячне звітування та матимуть онлайн доступ до класу і успішності дитини. Якщо учень пропустив заняття чи бажає повторити вивчене, то це не буде проблемою. Logos Kids Academy  надасть відеозапис і навчальні матеріали з будь-якого заняття.

Записатися

 


×
Записатися

 ×