Програма навчання комплексного курсу
ДЛЯ ВІКУ 12-14 РОКІВ

9 місяців = 106 занять = 212 академічних годин

Комплексний курс для дітей віком 12-14 років, ділиться на декілька етапів. Він включає в себе вивчення основ системного адміністрування, налаштування, обслуговування та апгрейд операційної системи. Наступним етапом буде робота в графічних редакторах Adobe Photoshop та Adobe Illustrator, веб дизайн та дизайн інтерфейсу мобільних додатків та публічний захист свого проекту. Окрім вивчення HTML/CSS діти опанують javascript та розмістять свій дизайн проект в інтернеті. Спробують себе в 3D моделюванні, створять власних графічних персонажів та спроектують власну кімнату. Захоплюючим етапом в навчанні буде робототехніка, діти створять власного робота, вивчать фізику та математику через гру, та організують свої змагання роботів. Також діти вивчатимуть англійську мову та побувають на тематичних тренінгах з формування soft sence skills та майстер-класах з спілкування, комунікацій, та навичок роботи в команді.

РІВЕНЬ 1

Основи адміністрування операційної системи, перевстановлення системи, налаштування, встановлення програмного забезпечення, обслуговування та апгрейд комп’ютерна (5 занять).

Робота в графічних редакторах Adobe Photoshop та Adobe Illustrator (25 занять).

Веб дизайн та дизайн інтерфейсу мобільних додатків в Adobe Photoshop, публічний захист проекту (10 занять).

РІВЕНЬ 2

Веб програмування: html & css, javascript, верстка створеного дизайн проекту, розміщення в інтернеті та публічний захист роботи (25 занять).

Основи роботи 3D моделювання, створення графічних персонажів, розвиток просторової уяви, проектування власної кімнати (15 занять).

РІВЕНЬ 3

Робототехніка. Формування алгоритмічного мислення, складання механізованих конструкцій, вивчення фізики та математики через гру, змагання роботів. (11 занять)

Формування soft&sence skills (2 заняття).

Тематичні тренінги та майстер-класи з спілкування, комунікацій, управління часом, та навики роботи в команді (3 заняття).

Англійська мова (10 занять).

ВАРТІСТЬ КУРСУ: 13 500 грн

Записатися

 


×
Записатися

 ×