Коли варто починати вчити дітей ІТ?

Вчитись ніколи не пізно, але чи не зарано? Більшість педагогів класифікують різні навички, які можна прищеплювати дітям відповідно до їхнього віку. Що ж стосується ІТ, то сміливо можна заявити, що програмування значно «помолодшало».

programmer (1)

Майбутнє за програмуванням

Програмування більше не є якоюсь невідомою галуззю, досяжною лише для геніїв. Цифрове суспільство вимагає хоча б мінімальних навиків від кожного. І чим раніше ви допоможете своїм дітям опанувати програмування, тим легше їм буде освоїтись в світі інформаційних технологій.

programmer

Старт в ІТ для дітей

Фахівці рекомендують починати вивчення програмування уже з раннього дитинства. З 4-5 років у формі «правильних» комп’ютерних ігор можна привчати дитину до програмування. В такому віці діти, як правило, дуже добре сприймають інформацію та швидко освоюють нові знання.

Для старших діток віком від 7-8 років, які уже вміють трохи читати і часто самі є повноцінними користувачами ПК, є розроблені спеціальні методики навчання. І  замість того, щоб бездумно «залипати» в комп’ютерних іграх годинами, краще привчити свою дитину створювати щось своє.

agenda

Навчальні програми відповідно до віку

Звісно методи навчання для дітей значно відрізняються від тих, які застосовують для дорослих. Діти навчаються основним принципам програмування в основному за допомогою візуальних інструментів.

В LOGOS KIDS ACADEMY  ми пропонуємо спеціальні навчальні програми відповідно до віку та рівня розвитку дитини.

Записати дитину

 

Записатися

 


×
Записатися

 ×