Чи варто навчати дітей програмуванню?

Як сказав Стів Джобс,  кожен повинен вчитися програмуванню, тому що це навчить його думати.  Чи потрібно це робити з дитинства? Сучасний світ скаженими темпами рухається у сторону інформаційних технологій. І вже сьогодні програмування стало не примхою, а обов’язковим навиком, якого вимагає суспільство. В майбутньому усі будуть навчатись програмуванню, як сьогодні, до прикладу,  вивчають іноземні мови.  

programmer

Мій син не буде програмістом

Дуже часто батьки запитують: “Навіщо вчити мою дитину програмуванню?” Вони ж запланували для свого чада зовсім інший шлях, скажімо стати лікарем чи адвокатом. Логічне запитання: навіщо йому ІТ?

Звісно, не кожен мусить і може стати генієм програмування, але знати певні основи в епоху ІТ обов’язково. І чим швидше батьки зрозуміють, що ІТ важливе для їхньої дитини, тим більше шансів у дитини досягти успіху у будь-які галузі в майбутньому.  Адже дітей записують у музичну школу не для того, щоб вони стали музикантами.

programmer (1)

Написання програмних кодів розвиває аналітичне мислення, вчить мислити логічно, розвиває уяву, креативність

Так, існує такий стереотип, що програмування це нудна справа, повністю позбавлена творчості. Насправді ж, програмування є дуже творчим ремеслом, що вимагає  життєвого досвіду і розвиненої інтуїції.

У початковій школі програмування вчить дітей мислити швидко і чітко: вони розуміють, як влаштований світ, встановлюють логічний ланцюжок подій і можуть передбачити, що буде далі. Чим раніше починається навчання, тим винахідливішою і креативнішою стає людина.

university

Місія ІТ-школи для дітей

Формувати нове покоління програмістів потрібно уже сьогодні. Заразити дітей програмуванням – найважливіше завдання для усіх викладачів в LOGOS KIDS ACADEMY.  Ми показуємо, що програмування  – це не є щось космічне і неосяжне для дітей. Ми навчаємо розвивати командну роботу і взаємодопомогу, а також уміння досягати результату.

З LOGOS KIDS ACADEMY почати програмувати дуже захопливо! Допоможіть своїм дітям увійти в світ ІТ вже сьогодні і, повірте, завтра вони будуть вам вдячні.

Записати дитину на курси програмування для дітей

 

Записатися

 


×
Записатися

 ×